SZYKUJESZ SIĘ DO PROJEKTU
INTERNETOWEGO?
– zrób to skutecznie!

Chcesz zrealizować swój internetowy projekt, ale nie wiesz jak? Działasz w sieci, ale nie przynosi to efektów? Nie wiesz jak dotrzeć do swoich klientów? Wypij z nami kawę – nie zostawimy Cię z tymi pytaniami.

 

Efektywnie wykonana strona internetowa stanowi bardzo skuteczną formę komunikacji z klientem i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu
Twojego i pracowników

Jak wprowadzić produkt/usługę do internetu?

Jak w krótkim czasie zwiększyć swoją popularność w sieci?

Jak maksymalizować sprzedaż online?

Jakich błędów nie popełniać przy projektach online?

Odpowiemy na te i wiele innych pytań

Spotkaj się z naszymi specjalistami!

Piotr Szlązak

Piotr Szlązak

New business developer

Piotr jest właścicielem firmy Alento. Doskonale porusza się w temacie systemów informatycznych i jest wybitnym specjalistą w dziedzinie marketingu. Dawniej związany z dziennikarstwem i filozofią. Dziś realizuje świetne projekty biznesowe. W ciągu 1 miesiąca wykreował markę U Kawiarza, która działa w bardzo wymagającej branży kawowej. Zbudował i skutecznie wdrożył biznesplan, obejmujący detaliczną sprzedaż kawy w sieci i w sklepach stacjonarnych. Projekt, który był dla wielu nierealnym wyzwaniem dziś jest nominowany do nagrody Husarii Polskiego Biznesu. Piotr specjalizuje się w realizowaniu tzw. „strategii błękitnego oceanu”. Potrafi zbudować niszę w branży, w której zdawać by się mogło, że nisza nie istnieje. Stosuje nalepsze praktyki biznesowe i najnowsze narzędzia managerskie. Działa niestandardowo i zawsze osiąga konkretne rezultaty. Najważniejszy dla niego jest efekt.

 

Erwin Gałan

Erwin Gałan

Spec. ds. marketingu

Psycholog społeczny, strateg marketingowy, web designer. Znajomość ludzkiej natury, umiejętności analityczne i umiłowaną kreatywność przekuwa w potężne marketingowe projekty. Ma doskonale opanowane umiejętności PR’owe. Dyplomowany psycholog. Ma na swoim koncie liczne wywiady w radio i telewizji. Rzecznik prasowy i Social Media Manager Lubartowskiej 77 w latach 2016 – 2017: Ponad dwukrotny wzrost fanów i stałych klientów. Stworzenie i copywrting oferty. Kreacja i zarządzanie kampaniami reklamowymi wydarzeń. Autor tagline’a „Lubelskie jest tu”. Przygotowanie i realizacja wystawy „Lubelskiego Koziołka” z udziałem prezydenta Lublina. Przygotowuje skuteczne działania w mediach społecznościowych i rozbudowane strategie marketingowe. Wieloletnie doświadczenie w handlu. Znajomość zasad realizacji celów sprzedażowych w zróżnicowanych kanałach sprzedaży. Specjalizacja strategia marketingowa. Profesjonalna optymalizacja treści pod kątem SEO.

W ramach konsultacji otrzymasz:

Analizę obecnej sytuacji

Otrzymasz profesjonalną analizą wybranego elementu Twojej działalności

h

Raport ze spotkania

Otrzymasz od nas raport, do którego będziesz mógł zawsze wrócić

Dostęp do narzędzi

Otrzymasz dostęp do zestawu narzędzi i dobrych praktyk, którymi dzielimy się tylko z naszymi klientami

Cennik:

1-godzinna konsultacja

Cena: 200zł netto

2-godzinna konsultacja

Cena: 350zł netto

dodatkowa godzina

Cena: 100zł netto

Konusltacje Online

1-godzinna konsultacja

Cena: 150zł netto

2-godzinna konsultacja

Cena: 250zł netto

dodatkowa godzina

Cena: 100zł netto

9 + 7 =

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY SIĘ UMÓWIĆ